Schedules

By default, this screen shows future games for all sports at all levels. You can narrow the list or show past games by changing the options above.
TimeTeamOpponentResult
VG Basketball @ Dr. Krop (MVP Sports MLK Classic)  
JVG Soccer @ Lake Brantley  
VG Soccer @ Lake Brantley  
VB Wrestling Michael P. Hutchins Tournament (@ Bishop Moore)  
VG Basketball Palm Beach Lakes (MVP Sports MLK Classic @ Dr. Krop)  
FRB Basketball Cypress Creek  
JVB Basketball Cypress Creek  
JVB Soccer @ Evans  
VG Soccer @ Foundation  
VB Basketball Cypress Creek  
VB Soccer @ Evans  
FRG Basketball Timber Creek  
JVG Basketball Timber Creek  
JVB Basketball @ Ridge Community  
VB Soccer Deltona (Senior Night)  
VG Basketball Timber Creek  
VB Basketball @ Ridge Community  
G Weightlifting FHSAA District 2A-6 Championships (@ Winter Springs)  
FRB Basketball @ Olympia  
JVB Basketball @ Olympia  
VG Soccer Celebration (Senior Night)  
VB Basketball @ Olympia  
VB Wrestling Bulldog Invitational (@ DeLand)  
VG Basketball Plant (Think Pink Classic @ Carrollwood)  
VB Soccer FHSAA District 6A-4 Tournament (thru 1/31) (@ Lake Howell)  
VG Soccer FHSAA District 6A-4 Tournament (thru 1/31) (@ Lyman)  
JVG Basketball Apopka  
VG Basketball Apopka  
JVB Basketball Orl Christian Prep  
FRG Basketball Middle School Game: Piedmont vs. Ocoee  
FRB Basketball Middle School Game: Piedmont vs. Ocoee  
VB Basketball Orl Christian Prep  
VB Wrestling Dr. Phillips, Olympia, Winter Park  
JVG Basketball Ocoee  
VG Basketball Ocoee (Senior Night)  
JVB Basketball Apopka  
VB Basketball Apopka  
VG Basketball Cypress Creek (@ Rollins College)  
JVB Basketball @ Ocoee  
VB Basketball @ Ocoee  
VG Basketball FHSAA District 6A-4 Tournament (thru 2/7) (@ New Smyrna Beach)  
VB Wrestling Orlando Metro Conference Championships (@ Freedom)  
JVB Basketball Lake Nona  
VB Basketball Lake Nona (Senior Night)  
G Water Polo Colonial (@ Dover Shores)  
V Baseball @ Lake Minneola (Preseason Classic)  
B Water Polo Colonial (@ Dover Shores)  
G Water Polo Ocoee (@ Farnsworth) D  
B Water Polo Ocoee (@ Farnsworth) D  
V Baseball East Ridge (Preseason Classic)  
G Water Polo Edgewater (@ College Park Pool)  
B Water Polo Edgewater (@ College Park Pool)  
V Softball Preseason Classic (Sorrento)  
V Baseball Colonial  
V Softball @ Olympia  
VG Lacrosse @ Orangewood  
B Weightlifting Ocoee  
V Baseball @ West Orange  
G Water Polo Apopka (@ Lake Brantley) D  
B Water Polo Apopka (@ Lake Brantley) D  
V Baseball Celebration  
VG Lacrosse @ Lake Brantley D  
VB Wrestling FHSAA District 3A-3 Individual Championships (@ West Orange)  
VG Lacrosse @ South Lake  
V Softball @ Apopka  
G Water Polo @ Lake Brantley D  
B Water Polo @ Lake Brantley D  
VG Lacrosse @ Evans  
V Baseball Ocoee  
V Softball West Orange  
G Water Polo @ Lyman  
B Water Polo @ Lyman  
B Weightlifting @ Evans D  
G Water Polo West Orange (@ Farnsworth)  
B Water Polo West Orange (@ Farnsworth)  
VG Lacrosse @ Edgewater  
V Baseball @ Olympia  
V Softball Olympia  
VG Lacrosse @ Lake Mary Prep  
G Water Polo Lake Howell (@ Lake Brantley)  
B Water Polo Lake Howell (@ Lake Brantley)  
VB Wrestling FHSAA Region 3A-1 Championships (thru 2/29) (@ Flagler Palm Coast)  
V Baseball @ Colonial  
V Softball @ Ocoee  
G Water Polo Olympia (@ Rosen YMCA)  
B Water Polo Olympia (@ Rosen YMCA)  
V Baseball Jones  
B Weightlifting @ Dr. Phillips  
G Water Polo Dr. Phillips (@ Rosen YMCA)  
V Baseball Apopka  
B Water Polo Dr. Phillips (@ Rosen YMCA)  
V Softball Windermere  
VB Wrestling FHSAA 3A State Championships (thru 3/7) (@ Heritage Park)  
V Baseball @ Oak Ridge  
VG Lacrosse @ Boone  
G Water Polo @ Gainesville  
B Water Polo @ Gainesville  
V Baseball Evans  
G Water Polo University (Orlando) (@ Lake Brantley)  
B Water Polo University (Orlando) (@ Lake Brantley)  
V Baseball @ Edgewater D  
V Softball Lyman D  
VG Lacrosse @ Jones  
B Weightlifting Apopka  
G Water Polo Windermere (@ Roper YMCA)  
V Softball @ Trinity Prep  
B Water Polo Windermere (@ Roper YMCA)  
V Baseball @ Evans  
VG Lacrosse @ First Acad.  
V Baseball @ Windermere  
V Softball Edgewater D  
V Softball @ Lake Nona  
V Baseball @ Jones  
G Water Polo Winter Springs (@ Lake Brantley)  
B Water Polo Winter Springs (@ Lake Brantley)  
VG Lacrosse Windermere D  
G Water Polo Bishop Moore (@ Lake Brantley)  
B Water Polo Bishop Moore (@ Lake Brantley)  
V Softball South Lake D  
VG Lacrosse @ Ocoee D  
V Baseball @ Tavares  
B Water Polo FHSAA District 2 Semifinal (@ Lake Brantley)  
G Water Polo FHSAA District 2 Semifinal (@ Lake Brantley)  
V Softball Tavares  
V Baseball Freedom  
V Softball @ Evans  
B Water Polo FHSAA District 2 Championship (@ Lake Brantley)  
G Water Polo FHSAA District 2 Championship (@ Lake Brantley)  
B Weightlifting Metro West Conference Championships (@ Edgewater)  
VG Lacrosse @ Apopka D  
V Baseball Umatilla  
V Softball Ocoee  
VG Lacrosse West Orange D  
V Softball Seminole (Sanford)  
V Baseball @ Umatilla  
V Baseball @ Ocoee  
VG Lacrosse Lake Minneola (Senior Night)  
V Baseball Tohopekaliga  
V Softball @ South Lake D  
VG Lacrosse @ Dr. Phillips  
V Baseball Lake Mary Prep  
V Softball Dr. Phillips  
V Baseball @ Freedom  
V Softball East River D  
V Softball @ Bishop Moore  
V Baseball @ Boone  
V Softball Trinity Prep (Senior Day)  
V Baseball @ Dr. Phillips  
V Softball @ Tavares  
V Baseball Tohopekaliga (Senior Day)  
V Softball @ Boone  
V Softball FHSAA District 6A-4 Quarterfinal  
V Softball FHSAA District 6A-4 Semifinal (@ Winter Springs)  
V Softball FHSAA District 6A-4 Championship (@ Winter Springs)